• firmalari.web.tr@gmail.com
  • 0 850 304 0373
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
337 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: hera psikoloji
  • ADRES: Doğu Mahallesi, Erol Kaya Caddesi, Hızır reis apt. No:205/1 Daire:6 Pendik / Istanbul
  • TELEFON: 0 (505) 996 4444
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 19:00
SERVİS SAATLERİ 09:00 - 19:00
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

İnsanın, yaşadığı problemler ve olumsuz deneyimlerden çok daha fazlası olduğuna inanıyoruz. Hayatta başımıza gelen her şey, bizi kendimize bakmaya davet eder. Ve kendine bakma cesareti gösteren herkes bu içsel yolculukta farklı yanlarını keşfedip yeni bakış açıları, yeni yaşantılar geliştirebilir. Hera psikoloji olarak değişim için çıktığımız yolda size eşlik ediyoruz.

Çalışmalarımızın temeline bu düşünceyi koyarak çocuk, ergen ve yetişkinlere bireysel psikoterapi ve grup terapisi, çift ve aile terapisi ,aile danışmanlığı cinsel konularda sorun yaşayan bireylere cinsel terapi hizmetlerini sunuyoruz.

Pendik’te Psikolojik Danışmanlık merkezimizde; alanında yetkin, tecrübeli, bilimsel ilkeler ışığında kişisel mahremiyetinize öncelik veren, profesyonel meslek etiğine bağlı klinik psikolog ve uzman psikolojik danışman kadromuzla psikoterapi hizmeti vermekteyiz.

Hera Psikoloji, insanın içdünyasının keşif yolculuğuna değer veren bir grup psikolojik danışman olarak, büyük bir heyecanla kurduk. Amacımız bireylerin hayatlarında farklı pencerelerden bakabilmeye, hayatlarını daha anlamlı hale getirebilmeye destek olmaktır. Kişilerin değişim ve dönüşüm yolculuklarında onlara eşlik etmekten büyük keyif alıyoruz.

Hera Psikoloji Ailesi

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.