• firmalari.web.tr@gmail.com
  • 0 850 304 0373

Akbrella Bahçe Şemsiyesi A.Ş

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
537 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ali Aktas
  • ADRES: GÖKEVLER Mah. 563. Sok. NO:9/E
  • TELEFON: 0 (212) 646 4658
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Özellikle organizasyonlarda oldukça kullanışlı bir ürün olan plastik sandalye modelleri, iç içe geçme özelliğiyle yer kaplamamasının yanı sıra hafifliğiyle de kolayca taşınılabilmektedir. Tüm bu özelliklerinin yanında kalitesiyle de kendisini kanıtlamış olan modelimiz, temizliği açısından oldukça pratiktir. Sitemizin bu bölümünde, plastik sandalye modellerimizi inceleyebilir işletmenize, organizasyonlarınıza ve ya dilediğiniz başka bir mekâna en uygun ürüne en az 6 tane olmak şartı ile kolayca sahip olabilirsiniz. Satın aldığınız ürünün miktarına göre değişecek olan fiyatlarımız sizin için oldukça ekonomik bir ödeme imkânı da sağlayacaktır. Sizde olumsuz koşullara karşı oldukça dayanıklı, her alanda oldukça kullanışlı bunun yanında oldukça uygun bir fiyata sahi olan bu ürüne sahip olmak istiyorsanız hemen siparişinizi verin.

■ Bu alandaki ürünler en az 6 adet satın alınabilir, satın alacağınız ürün sayısı arttıkça fiyatlar daha avantajlı hale gelecektiir, Ürün seçenekleri modülünden her hangi bir paketi seçebilirsiniz.
■ Bu alandaki plastik sandalye modellerimiz genellikle stoklarımızda hazır bulunur öğlen öncesi siparişler aynı gün kargo veya ambar firmalarına teslim edilir.
■ Plastik sandalyelerimiz içiçe geçme özelliğnden dolayı oldukça az yer kaplar ve kargo, ambar fiyatları oldukça ekonomik sınırlarda olur.
■ Bu alandan beğendiğiniz ürünleri cazip vade seçeneklerinde 9 aya varan taksitle kredi kartınızla satın alabilirsiniz.
■ Bu alada 2.sınıf (EKO) ürünler mevcuttur, sayfadaki ürün detay kısımlarında ürün hakkında bilgilerde mevcuttur.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.