• firmalari.web.tr@gmail.com
  • 0 850 304 0373
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
334 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Su tesisatçısı
  • ADRES: Yavuztürk, Karadeniz Cd. 5/A D:1, 34690 Ümraniye/İstanbul, Türkiye
  • TELEFON: 0 (216) 505 8441
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Ekip Tesisat Su Tesisatı tamir Hizmeti

Su Kaçağı Tespiti, Tıkalı Kanal Açma İşlemi, Kalorifer Petek Temizleme Hizmeti – Her Türlü Tesisat İşlerinizde Kaliteli Hizmet Garantisi

Su kaçağı tespiti yaptırmak mı istiyorsunuz? Evinizde veya ofisinizde tesisat ihtiyacınız mı var? O halde 7/24 sunduğumuz hizmet kalitesinden yararlanmak istemez misiniz? Ekip tesisat olarak, her bütçeye uygun hasar tespiti yapıyoruz. Kullandığımız ekipmanların kalitesi ve işinin ehli teknik ekibimizle here türlü tesisat işlerinizde hizmetinizdeyiz.

Su Tesisatçısı

Karşılaştığınız sorunlar her ne olursa olsun, her geçen gün kendini daha da çok geliştiren uzman ekibimiz sayesinde, işlerinizin yarım kalmayacağının garantisini veriyoruz. Problemin kaynağına ulaşana kadar özenle çalışıyor ve probleme çözüm üretmeden bırakmıyoruz. Bizim için her şeyden önce gelen müşteri memnuniyeti en birincil vazifemizdir.

Duvarlarda ve mobilyalarda rutubete neden olan, hatta kimi zaman alt kattaki komşularınızın evine kadar sızabilen kaçağın tespiti oldukça önemli ve dikkate alınması gereken bir problemdir. Ekip tesisat olarak bu konuda problemlerinizi çözme garantisi veriyoruz. Daha sonrasında da herhangi bir sıkıntı yaşamamanız için, bu konuda hassasiyetle işimizi yapmaktayız. Çeşitli ekipmanlarımız ile kırmadan su kaçağını tespit etmeye özen göstermekteyiz.

İstanbul’un her bölgesine hizmetimiz vardır. Karşılaştığınız aksilikler karşısında, herhangi bir mağduriyet yaşamamanız için hızlı ulaşım kolaylığı sağlamaktayız. Problemlerinize en az sizin kadar hassasiyetle yaklaştığımızdan emin olabilirsiniz. Bu gibi acil durumlarda bizi tercih etmeniz halinde, kısa sürede dönüş yapmakta ve her bütçeye uygun çözüm önerileri sunmaktayız.

Ekip Tesisat Su tesisatı Arızaları’na Etkili Ve Kalıcı Çözüm Odaklı Hizmet

  • Üsküdar Su Kaçağı Tespiti

  • Üsküdar Petek Temizliği

  • Üsküdar tıkalı tuvalet açma

PİS SU TIKANIKLIĞI açma Pimaş DEĞİŞTİRME

Pis su gideri tıkanıklığı açma işlemleri yapan firmamız tüm bölgelere haftanın her günü hizmet vermektedir. Atık sular günümüzde evlerde en çok dikkat edilmesi gereken konulardan biridir. Çünkü bu durum insan sağlığı için tehlike yaratabilecek konumda olmaktadır.

Kanalizasyon sistemlerinde yaşanan sıkıntılar evlere de sıçraya bileceğinden durumun boyutu biraz daha artabiliyor. Bu yüzden pis su tıkanıklığı şüphesi ile karşılaşılan durumlarda bir an önce uzman tesisatçılardan destek almak gerekiyor. Bu sayede sorunun giderilebilmesi adına da önemli bir adım atılabilmiş olacaktır. Ayrıca arızayı gideren tesisatçının da göstermesi gereken özen bu noktada daha fazla olmaktadır

ŞOFBEN MONTAJI

Şofben montajı, alanında deneyimli ve alanında uzman kişiler tarafından doğru bağlantılar sağlanacak biçimde yapılmalıdır. Montaj işlemi belirli paraların birbiri ile doğru konumlarda bütünleştirilerek duvara ya da farkı bir alana yerleştirilmesi işlemidir. Bizler şofben montajı ve tesisata dair pek çok farklı eylemi gerçekleştirmekte olduğumuz ustalarımız ile yılları aşkın süredir kaliteli hizmet vermekteyiz. Şofben kullanımı elektrik ile bağlantılı olduğundan hem can hem de mal güvenliği söz konusu olmakta ve ustalarımız bu hususta titiz çalışmaktadır.

LAVABO TIKANIKLIĞI AÇMA VE TAMİRİ

Lavabo tıkanıklığı sorunlarınız oluştuysa hemen firmamızı arayın ve adresinize gelerek tıkanıklık sorununuzu giderelim. Lavabo tıkanıklığı her an beklenmedik şekilde ortaya çıkabilecek bir arızadır ve derhal giderilmezse sıkıntılara yol açmaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.